Субота, 25.05.2024, 19:34
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт Ковчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Л.П. Деполович

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про нас

Ковчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Л.П. Деполович Куликівської селищної ради Чернігівської області

Директор: Шило Раїса Миколаївна

Адреса: 16320 Чернігівська обл., Куликівський р-н,  с. Ковчин, вул. Перемоги,76

Тел.: 243-2-62-37

E-mail: skovchinska@ukr.net

Кількість учителів: 20

Кількість учнів: 93

 

Педагогічний колектив працює над реалізацією проблемної теми "Підвищення рівня освіченості та культури учнів при умові збереження та зміцнення здоров'я". Основне педагогічне кредо Ковчинської школи: дітей треба не тільки оцінювати, а й цінувати. Максимальна увага кожній дитині – це загальне правило кожного вчителя навчального закладу. Розуміючи, що успішною може бути лише здорова дитина, педагогічний колектив працює над реалізацією проекту "Школа сприяння здоров'ю", який рекомендований для впровадження вченою радою Чернігівського інституту післядипломної педагогічної освіти у 2006 році.

Даний проект забезпечує:

  • збереження та поліпшення здоров’я дітей, зниження захворюваності;
  • життєву компетенцію, дбайливе відношення до здоров’я;
  • комфортне існування у суспільстві.

Проект ґрунтується на:

  • здоровому способі життя;
  • взаємодії з батьками, громадськістю, позашкільними установами;
  • співпраці з медиками.

За часи реалізації проекту в навчальному закладі створено відповідну матеріальну базу: фізкультурна зала з обладнаною "Трасою здоров'я", кабінет релаксації, медичний кабінет, фітобар, тренажерний зал, обладнані площадки для рухливих перерв. На шкільних ділянках вирощуються лікарські рослини для аромо- та фітотерапії.

Методичне забезпечення проекту здійснюється творчою групою "За здорову націю", яка співпрацює з лікарями, обласним Центром медико-соціальної реабілітації "Відродження".

У навчально-виховному процесі запроваджується методика професора О. Дубогай "Навчання у русі", для профілактики сколіозу в початковій школі під час письма та читання використовуються мішечки з йодованою сіллю, для профілактики погіршення зору впроваджується робота з контрольними точками та іншими вправами, розроблений та використовується цикл фізкультхвилинок для дітей різних вікових груп, за рахунок варіативної складової навчального плану в кожному класі викладається по 3 години фізичного виховання (третій урок фізкультури - футбол). Навчальним планом передбачено також факультативні курси "За здорову націю України" (програма "Рівний-рівному") та "Школа проти СНІДу".

Позакласна робота передбачає максимальну рухову активність учнів: традиційними стали Дні здоров'я в лісі, шкільні олімпійські ігри, спортивні свята, оздоровчо-профілактичні тижні. У школі працює туристичний, футбольний, хореографічний та спортивний гуртки.

Чимале значення має пропаганда здорового способу життя, як серед дітей, так і серед батьків. Навчальний заклад складає та розповсюджує інформаційні буклети, які пропагують здоровий спосіб життя, застерігають від шкідливих звичок. Буклети виходять під гаслом «Школа сприяння здоров′ю рекомендує» або «Школа сприяння здоров′ю застерігає», ін. З метою пропаганди здорового способу життя влаштовується проведення родинних свят здоров′я: «Тато, мама, я – спортивна сім′я», Свято вшанування кращих спортсменів в історії школи, «Веселі старти» тощо. Для батьків організовано роботу всеобучу "Здоров'я дитини від родини".

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Ковчинська ЗОШ © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz