Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Березень » 01

25 лютого відбулися районні змагання  з волейболу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів Куликівського району, в яких команда Ковчинської ЗОШ  у  складі Василенка Дмитрія, Козленка Юрія, Ничипоренко Ярослава, Халімона Олександра, Царинного Євгенія, Яцини Юрія, Самсонова Сергія та Коржа Олександра зайняла третє місце. Команда нагороджена грамотою.

Переглядів: 345 | Додав: Деполович | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)

18 лютого  відбулися районні змагання  з настільного тенісу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів Куликівського району, в яких команда Ковчинської ЗОШ зайняла друге командне місце. Срібними призерами стали Глузд Юлія, Яцина Юрій та Самсонов Сергій. В особистому заліку переможцем серед дівчаток стала  Глузд Юлія, а бронзовим призером серед юнаків став Яцина Юрій.

Переглядів: 330 | Додав: Деполович | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)

17 лютого відбулися районні змагання з міні-футболу серед навчальних закладів Куликівського району між учнями 2004-2006 року народження.  Наша команда у складі Мороза Дмитрія, Волкова Максима, Садихова Давида, Корявця Романа, Афанасова Вадима та Юрченка Володимира зайняла ІІ місце. Вітаємо призерів!

Переглядів: 296 | Додав: Деполович | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)