Статистика
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0
|
Головна » 2016 » Березень » 10
В Ковчинській ЗОШ відбулося свято повноліття. Випускники отримали документ, який засвідчує їх громадянство. На свято були запрошені батьки і гості. Паспорти випускникам вручили голова Куликівської районної ради Халімон Наталія Миколаївна, депутат районної ради Зеленський Вітор Михайлович та сільський голова Шестак Валентина Петрівна.
![](/NRa8Si-KcO0.jpg)
![](/Vrl9qB3449I.jpg)
Переглядів:
423
|
Додав:
Деполович
|
Дата:
10.03.2016
|
|
Діти привітали жінок і дівчат
Переглядів:
334
|
Додав:
Деполович
|
Дата:
10.03.2016
|
| |
|
|
| | |